Eid Ul Adha 2018

Eid Ul Adha Wishes, Sms, Cards And Much More
Eid Al Adha Greetings Turkish – Latest 2018

Previously we published eid al adha greetings in many languages including Urdu, Hindi, English, Arabic, German and many other. We would try to cover these greetings in all the languages that are spoken by Muslims. So one large Muslim country is Turkey. And it is our responsibility to add eid al adha greetings turkish language as well on our site.

The reason is that mostly people will prefer English which is a universal language. But many people will prefer their native languages as well. Because many people like to keep their selves to their customs and tradition and i like this thing a lot And therefore i try to translate eid al adha greetings and wishes in many languages so that all the Muslims could send eid mubarak and greetings to their loved ones in their own languages.

So if you are my Turkish brother/sister and trying to search some eid al adha wishes in turkish then i have translated many below. Their could be some mistakes as well but you can easily correct them because i don’t know turkish and i have to use a translator for that and tools are not always perfect.

Daha önce, Urduca, Hintçe, İngilizce, Arapça, Almanca ve diğer birçok dilde eid al adha selamlarını yayınladık. Bu tebrikleri Müslümanlar tarafından konuşulan tüm dillerde kapmaya çalışacağız. Yani büyük bir Müslüman ülke Türkiye’dir. Ve sitemizde de eid al adha selamları türk dili eklemek bizim sorumluluğumuzdur.

Bunun nedeni, çoğunlukla insanların evrensel bir dil olan İngilizce’yi tercih edeceğidir. Ancak birçok insan kendi ana dillerini de tercih edecektir. Çünkü birçok insan kendi geleneklerini ve geleneklerini korumayı sever ve ben bu şeyden çok hoşlanırım ve bu nedenle tüm Müslümanlar sevdiklerine eid mübarebe ve selam göndersin diye eid al adha selamlarını ve dileklerini bir çok dilde tercüme etmeye çalışıyorum Kendi dillerinde.

Dolayısıyla, eğer benim Türk kardeşim / ablam iseniz ve biraz eid al adha dileklerini arıyorsanız, o zaman pek çok kişiyi tercüme ettim. Onların bazı hataları da olabilir, ancak bunları kolayca düzeltebilirsiniz çünkü türkçe bilmiyorum ve bunun için bir çevirmen kullanmak zorundayım ve araçlar her zaman mükemmel değildir.

Eid Al Adha Greetings Turkish

Eid Ul Adha Greetings Turkish:

So below i am adding the translation of some eid al adha 2018 wishes. It may contain some mistakes because i don’t know turkish and used a translator so forgive in advance.

 1. Eid al adha bu vesileyle dostluğumuzun sıcaklığını her zaman aynı tutmak isterdim..
 2. Kurbanın eti ne kanı Tanrı’ya ulaşıyor ne de onlara ulaşan onlardan kaynaklanan asıl nedendir … Mübarekt Eid
 3. Al Adha’da sizin ve aileniz için sıcak selamlar.
 4. Bu sene verdiğin sevinç ve mutluluk, bu dünyanın sevinci ve umut ederim, kutsamamın, AL-Mighty’nin yanında olması, **** Eid Mübarek ****
 5. Sevinç ve mutluluk günü, Bu bir kutsama ve barış günü, düşünmek ve düşünmek için bir gün, birlikte kutlamak için bir gün! Mübarek Ereğli.
 6. Eid-ul-Adha’da, Allah’ın iyi niyetlerini ve fedakarlıklarını kabullenmesini dilemek, acılarınızı hafifletir ve ihlallerinizi bağışlar. Mübarek Ereğli.
 7. Bu sene verdiğin sevinç ve mutluluk, bu dünyanın sevinci ve umut ederim, kutsamamın, AL-Mighty’nin yanında olması, **** Eid Mübarek ****
 8. Hep mutlu günler dilerim Ve umudun çok olacak Ama yine de bu Özel Günün en iyisi olmasını istiyorum! .. Eid Mübarek
 9. Parlayan ışıklarla dolu, keyifli bir Bakra Yemeğini al. Bana ne kadar çok demek istediğini sana sıcak ve samimi istemek ister. Eid ul Adha Mübarek
 10. Bu EID noorunun kalbini, zihnini ve ruhunu aydınlatmasını ve bütün dualarınızı yanıtlamasını isteyin. Beni dualarımda hatırla. EID MUBARAK
 11. Kardeşin uğurlu buluşmasını yapın, sizi barışla kutsayın ve yüreğinize ve evinize sevincinizi getirin. Mübarek Eideni!
 12. Hac’leri kutluyor, kutlu olsun, kutlu olsun, Eid-ul-adha’da mutluluk dolu olursunuz ve yaşam boyunca yolculuğunuzun her adımı Allah’tan kutsanabilir!
 13. Umut Aşk ve Gülünç, sıcaklık, dilek, sevinç ve bir buket kekleri dilekler, sevinçler, Kefirin ve Hayatın bir parçası haline … Mutlu Mübarek Mübarek olsun.
 14. Toprak dönmeyi unutabilir, Kuş uçmayı unutabilir, Mum eritmeyi unutabilir, Kalp atmayı unutabilir ama “Mutlu Yeşil Kart” istemek asla unutmayacağım

So these were some turkish wishes and greetings for eid al adha 2018. Hope you liked it and forgive for the mistakes. Happy Eid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eid Ul Adha 2017 © 2017 Frontier Theme